Nedir Janus?

Geçmişin kapısını geleceğe açan iki yüzlü tanrı JANUS

Roma mitolojisinde iki yüzlü tanrı olarak bilinen Janus hem geçmişe ve geleceğe bakan yüzleri ile insanların kapıların eşinden geçmesine yardımcı olur. İç ve dış, başlangıç ve son, giriş ve çıkış gibi zıt kavramları simgeler. Bu yüzden Janus, geçmiş ve gelecek arasında bir bağlantı kurabilen ve geçiş noktalarında koruyucu bir rol üstlenen bir tanrı olarak görülürdü.

Ekibimize katılmak ister misin?

Bize kendini anlat

Şimdiye Kadar Neler Yaptık

Bizim İçin Küçük
Markanız İçin Büyük Adımlar?

750 +
Projeye temas ettik
150
Fikir Ürettik
150 +
den fazla Hesap Yönettik
100 +
Web Sitesi Hazırladık

Janus Dijital İletişim, markanızın iletişimini klasik dünyadan dijital dünyaya taşıyan öncü bir ajansdır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için her zaman en son teknolojileri ve trendleri takip ediyoruz. Misyonumuz, geçmişin klasik iletişimini geleceğin dijital dünyasına taşımaktır. Markaların, dijital dünyada da aynı kalitede ve etkili bir şekilde var olmalarını sağlamak için kendimizi sürekli yeniliyoruz.

Müşterilerimize özel çözümler sunmak için deneyimli bir ekiple çalışıyoruz. Markaların hikayelerini en doğru ve etkili şekilde anlatmalarına yardımcı oluyoruz. Janus Dijital İletişim, müşterilerimizin dijital dünyada fark yaratmalarını sağlamak için markalarını en iyi şekilde tanıyor ve bu doğrultuda en iyi dijital stratejileri belirliyor.

 

Misyonumuz, markaların iletişimini klasik dünyadan dijital dünyaya taşımak ve onların dijital çağda da etkili bir şekilde var olmalarını sağlamaktır. Geçmişten gelen iletişim stratejilerinin dijital çağın gereksinimleri ile buluşmasını sağlıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, en uygun ve yenilikçi dijital iletişim çözümlerini sunuyoruz.

Vizyonumuz, markaların hikayelerini en doğru ve etkili şekilde anlatmalarına yardımcı olarak markalarla bağ kurulmasını sağlamaktır. Müşterilerimizin hedef kitlelerine en iyi şekilde ulaşmalarını, onları etkilemelerini ve dijital dünyada fark yaratmalarını hedefliyoruz. Janus Dijital İletişim, müşterilerine en iyi dijital stratejileri belirleyerek, onların dijital dünyada en iyi şekilde var olmalarını sağlıyor.

Bizimle iletişime geçin

Markanızı tanımak ve birlikte üretmek için bekliyoruz.

Deneyimimiz değerimiz

Birlikte 8 yıldan fazladır hikayeler ve dijital dünyaya dokunuyoruz.

Markaların klasik iletişim stratejilerinden dijital medya platformlarına geçişlerinde köprü görevi üstleniyoruz. Amacımız, markaların iki yüzlü Janus gibi, geçmişlerindeki başarılarından ilham alarak geleceğe odaklanmalarına yardımcı olmak ve onları dijital dünyada başarılı bir şekilde konumlandırmak

Markanıza dijital dünyanın kapılarını aralayalım

Geçmişten geleceğe dijital bir köprü kuralım


Referanslarımız