Google Adwords & SEO Çalışmaları

Google Adwords & SEO Çalışmaları

Sosyal Medya Reklam Yönetimi

Sosyal Medya Reklam Yönetimi

Retargeting & Yeniden Pazarlama

Retargeting & Yeniden Pazarlama

Dijital Pazarlama Yönetimi

Dijital Pazarlama Yönetimi

Dijital Medyada Reklam Yönetimi

Yeni çağın yeni bir pazarlama yöntemi olarak dijital medyada reklamlarınızı sizin stratejinize uygun yöneterek markanıza değer katıyor ürünlerinizin kitlenize sizin istediğiniz şekilde ulaşmasını sağlıyoruz.
Dijital Pazarlama

Sosyal Medya Reklamcılığı

Dijital medya reklamcılığının en  büyük avantajlarından olan sosyal medya reklamları ile istediğiniz hedef kitleye ulaşarak gereksiz reklam görüntülemelerinden uzaklaşırsınız. Bütçenize uygun iyi planlanmış reklam çalışmaları ile ürününüz veya markanız dilediğiniz kitleye hızlıca ulaşır ve bilinirlik yakalarsınız.

Sosyal medya reklamları ile dilediğiniz demografiden müşteriler bulabilir, ürünlerinizi satabilir, marka bilinirliği yakalarsınız. Farkındalık oluşturmaktan kitle iletişimine kadar her alanda markanız veya ürünleriniz için hedefler koyabilir ve bu hedefleri gerçekleştirerek başarıya ulaşabilirsiniz.

We build, web-based reporting dashboards that act as a single client portal from which all of your digital marketing analytics are reported, giving you 24/7 access to campaign performance.

Dönüşüm reklamları ile markanızın daha önce oluşturduğu reklam ve satış stratejilerine destek verebilirsiniz. Bu sayede yeniden pazarlamaya açık hedef kitlenizle iletişime geçerek başarı oranınızı yükseltirsiniz. 

Skillset

Dijital Reklam Fikirleri

Dijital medya reklamları her mecra için farklı dinamikler ve çalışma disiplinlerine sahiptir. Uzman ekibimiz ile markanız için en uygun strateji ve fikirleri düşünerek markanıza ve ürünlerinize değer katıyoruz.
Dijital Medya Reklamlarında

Nasıl Çalışıyoruz?

Markanızı tanıyoruz.

Yapacağımız tanışma toplantılarında markanızı ve sizi tanıyarak sizinle sizin için üretmenin ilk adımını atıyoruz.

Birlikte hayal ediyoruz.

Biliyoruz ki hayal kurmak geleceğe ve başarıya ulaşmak için kestirme bir yoldur. Birlikte markanız için yeni projeler hayal ederek projeler yaratıyoruz.

Fikirlerimizi hayata geçiriyoruz.

Sadece hayal etmek yeterli değildir. Hayal ettiğimiz tüm fikirleri markanıza veya ürününüze en uygun uygulama biçimlerinde hayata geçiriyoruz.